Новини

Harley-Davidson: від мотоциклів до електровелосипедів

Harley-Davidson: від мотоциклів до електровелосипедів
08.11.2019

Хочете велосипед на електричній тязі від одного з найстаріших виробників мотоциклів? У наступному році у вас, мабуть, буде можливість його придбати!

Протягом останніх декількох років інженери Harley-Davidson розробляють нові транспортні засоби на електричній тязі. І хоча до офіційного початку продажів електровелосипедів від Harley-Davidson ще кілька місяців, в мережу вже потрапили зображення байків, що дозволяють оцінити їх зовнішній вигляд.

Прототипи майбутніх електричних новинок від компанії Harley-Davidson були представлені на виставці мотоциклів EICMA 2019, що пройшла нещодавно в Мілані. За заявою представника виробника, на поточний момент Harley-Davidson проводить «оцінку ринкових можливостей і допрацьовує деталі дизайну байків».

За попередньою інформацією, варто очікувати відразу три моделі, які будуть відрізнятися різною максимальною швидкістю і, можливо, акумуляторами різної ємності. На жаль, технічні характеристики байків тримаються виробником в секреті, тому оцінити їх можливості не представляється можливим. За зовнішнім ж виглядом байків Harley-Davidson можна припустити, що вони будуть відноситись до сегменту електровелосипедів преміального рівня. З чуток, Harley-Davidson випустить в продаж електричні байки вже в наступному році.