Новини

ExpertPC посів друге місце з продажів ПК в Україні

ExpertPC посів друге місце з продажів ПК в Україні
16.10.2020

Комп’ютери ExpertPC посіли друге місце з продажів на ринку B2C України, обійшовши кілька потужних конкурентів. За підсумками 3-го кварталу частка продажів ПК у цьому сегменті збільшилася до 17% і продовжує демонструвати зростаючий тренд і надалі. За 6 місяців  обсяг продажів збільшився в 2,5 рази. Вже в серпні кожен п’ятий комп’ютер, придбаний в Україні в B2C сегменті, – був ПК від ExpertPC.

 «На популярність бренду вдало спрацювали запуск маркетингових активностей в рітейлі та розширення асортименту, – розповідає Денис Яковлев, керівник виробництва ПК ExpertPC, — Важливою була присутність на полицях роздрібних магазинів і на інтернет-вітринах основних рітейл та онлайн гравців. Досить результативно пройшла акція «5 років гарантії для шкільних комп’ютерів».

Також зріс і середній чек – в середньому на 35%. В компанії це пов’язують з підвищеним попитом на ігрові ПК під час карантину та зі зменшенням закупок бюджетних офісних комп’ютерів для B2B.

«Всупереч загальному зниженню попиту на ПК, у нас виросли продажі майже у всіх категоріях  на ринку, – каже Денис Яковлев. — Якщо порівнювати  з минулим роком загальний обсяг збільшився в 1,5 рази. Ми це пов’язуємо більше з ростом самого бренду ExpertPC, аніж із ситуацією на ринку»

ExpertPC – український виробник комп’ютерів, який входить в ТОП-3 найвідоміших вітчизняних ПК. Бренд існує з 2017 р. та є власною ТМ компанії DC Link Group. Серед замовників ExpertPC — професіонали і любителі кіберспорту, державні органи, рітейл-мережі, навчальні та медичні заклади.