;
Новини

Екшен по-новому - сферична відеозйомка 5,6K з об'ємним звуком з GoPro MAX

Екшен по-новому - сферична відеозйомка 5,6K з об'ємним звуком з GoPro MAX
01.10.2019

Вийшов офіційний анонс екшен-камери GoPro Max, яка призначена для запису панорамних відеоматеріалів з кутом охоплення 360 градусів.

Пристрій замінить модель GoPro Fusion, що вийшла ще в 2017 році. У новинки два оптичних модуля на протилежних сторонах корпусу, завдяки чому вона здатна записувати сферичні відеоматеріали в форматі 5,6К зі швидкістю 30 кадрів в секунду. При режимах 1440p і 1080p зйомка проводиться зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Запис об'ємного звуку забезпечується відразу шістьма вбудованими мікрофонами.

Звичайно ж, знімати можна і просто фотографії: роздільна здатність досягає 16,6 млн пікселів. Є функція TimeLapse з інтервалом від 0,5 до 60 секунд.

У камери сенсорний екран з попереднім переглядом в реальному часі. З його допомогою можна управляти пристроєм, перемикати режими, відстежувати рівень заряду акумулятора та ін. Біля дисплея розташований спрямований мікрофон, що спрощує запис своєї промови.

Цікаві особливості камери: слот для карти microSD, симетричний порт USB Type-C, система стабілізації Max HyperSmooth.

Новинці не страшні занурення під воду на глибину до п'яти метрів. Габаритні розміри - 64 × 69 × 24 мм, вага - 154 г. За живлення відповідає батарея ємністю 1600 мА • год.

Старт продажів очікується вже в кінці цього місяця.