Новини

Єдина Nebula: все в одній мережі

Єдина Nebula: все в одній мережі
12.04.2021

Про запуск найпотужнішої хмарної платформи для мережевого управління оголосила компанія Zyxel Networks. Інновація для малого та середнього бізнесу спрямована на економію ресурсів при побудові територіально-розподільчих мереж. "Єдина Мережа Nebula" — це рішення проблеми безпечної комунікації фахівців на віддаленій роботі.

12 квітня 2021 року компанія Zyxel Networks оголосила про включення шлюзів безпеки серії USG FLEX до списку пристроїв, які підтримуються централізованою системою управління мережею Zyxel Nebula. Завдяки використанню останньої версії прошивки ZLD5.0, міжмережеві екрани USG FLEX додають в Nebula надійну інтелектуальну мережеву безпеку, перетворюючи її в найпотужніше хмарне рішення для мереж компаній середнього і малого бізнесу (СМБ) і сервіс-провайдерів.

Пандемія COVID-19 внесла серйозні зміни в роботу багатьох компаній через карантинні заходи і вимушений відхід співробітників на віддалену роботу. Для доступу до ресурсів корпорацій, виникла необхідність підключення до корпоративної мережі персоналу, що працює з дому. Тим самим, збільшився ризик витоку секретної інформації, з'явилися проблеми з управлінням, моніторингом і підтримкою гнучкого графіка роботи співробітників. "Єдина мережа Nebula" від Zyxel змогла реалізувати об'єднання сумісних бездротових точок доступу, комутаторів і міжмережевих екранів.

- Шлюзи USG FLEX - гарантія комплексного захисту
Компанії зіткнулися з новими кіберзагрозами через використання зовнішніх хмарних сервісів, масового переходу на віддалену роботу і підключення до корпоративних мереж особистих мобільних пристроїв (BYOD). Міжмережеві екрани Zyxel серії USG FLEX надають централізований підхід до безпеки мережі, дотримуючись принципу Zero-Trust Network Security.

- Міжмережеві екрани USG FLEX повністю сумісні пристроями Nebula. Завдяки цьому сисадміни можуть виявити і припинити підозрілу активність за допомогою антивірусу, функції виявлення вторгнень (Intrusion Detection Prevention) і фільтрів підозрілих адрес URL. Вся інформація, отримана фаєрволом, надходить до Nebula Control Center. У разі необхідності він запускає політику безпеки, блокує скомпрометованого клієнта або відправляє на карантин.

- Безпечний доступ до офісної мережі з будь-якої точки світу
Nebula від Zyxel має функцію Remote AP, яка швидко налаштовує конфігурацію точок доступу для створення захищених тунелів між віддаленими працівниками і головним офісом компанії. У той момент, коли заздалегідь сконфігурована і розгорнута в віддаленому офісі точка доступу підключається до Інтернету, у неї з'являються потрібні налаштування і зв'язок зі штаб-квартирою по захищеному з'єднанню. Співробітники можуть безпечно використовувати корпоративну мережу з дому, кафе або готелю.

- Єдина система управління мережею з максимальною простотою
Разом з Nebula системний адміністратор отримує детальну інформацію про стан мережі. На консолі управління ведеться конфігурація мережі, відбувається моніторинг та усунення несправностей. Доступ до управління уніфікованої мережею Nebula можна отримати через web-браузер або мобільний додаток. Таким чином, робота адміністратора стає ефективніше, зводяться до нуля перебої в роботі мережі і знижується кількість виїздів інженерів на майданчики.

Гордон Янг (Gordon Yang), президент Zyxel Networks, заявив: "Єдина Мережа Nebula зменшує складність в управління декількома мережами і створює централізовану систему безпеки. Раніше таке могли собі дозволити тільки великі підприємства і корпорації ".

В якості безкоштовного оновлення міжмережевих екранів Zyxel USG FLEX буде поширена мікропрограма ZLD 5.0. На хмарі через інтерфейс управління пристроєм можна завантажити оновлення. Уже в квітні 2021 року всі обладнання, сумісні з Nebula отримують оновлену модель ліцензування, яка уточнить функції управління мережею, інформаційну безпеку та уніфікацію роботи користувачів.