Новини

"Дешево і сердито" - нова бездротова миша Xiaomi з роком автономної роботи коштує всього $8

"Дешево і сердито" - нова бездротова миша Xiaomi з роком автономної роботи коштує всього $8
12.11.2019

Через два роки компанія Xiaomi нарешті порадувала користувачів наступником старої моделі бездротової миші - на внутрішньому китайському ринку доступна Xiaomi Wireless Mouse 2 за ціною всього 59 юанів (приблизно $8).

Як і багато продуктів Xiaomi, нова модель також відрізняється строгим мінімалістичним дизайном, який, за твердженням виробника, зручний у використанні. У Xiaomi Wireless Mouse 2 є фотоелектричний датчик з роздільною здатністю 1000 точок на дюйм, завдяки якому забезпечується точне позиціонування навіть при швидкому переміщенні мишки.

Гаджет повністю симетричний, так що ним зручно користуватися як лівою, так і правою рукою. Нова модель піддалася невеликій модернізації дизайну, так що її контури стали більш округлими. На жаль, в конструкції більше немає бічної кнопки «Назад». Маніпулятор оснащений роликом з алюмінієвого сплаву, а поверхня виробу оброблена піскоструминним методом і анодирувана. Пристрій відрізняється невеликою тонкою текстурою, яка гарантує, що миша не вислизне навіть з вологих рук.

Нова модель, як і оригінальна версія, використовує частоту 2,4 ГГц. У комплект поставки входить зйомна батарея, яка легко замінюється через верхню кришку,  що відкривається. За твердженням виробника, її ресурсу вистачить на рік використання. Xiaomi Wireless Mouse 2 виконана в чорному і білому кольорах і вже доступна для покупки в Китаї.