Новини

DC-Link поповнила свій портфель дистрибуцій брендом Viper Gaming

DC-Link поповнила свій портфель дистрибуцій брендом Viper Gaming
29.05.2020

З радістю повідомляємо Вам, що ми поповнили свій портфель дистрибуцій брендом Viper Gaming.

Viper Gaming - це бренд ігрової периферії, що є частиною широко відомої компанії Patriot Memory (США) - світового виробника комп'ютерних комплектуючих і аксесуарів - заснована в 1985 році. Продукція компанії представлена ​​в багатьох країнах, в тому числі і в Україні. Головний офіс Patriot Memory розташований в м. Фремонт, штат Каліфорнія. Виробництво зосереджено на Тайвані. Patriot Memory - обраний бренд в галузях комп'ютерної та споживчої електроніки, відданий якості продукції та обслуговуванню клієнтів.

Брендр Viper Gaming був заснований в 2007 році і за цей час він зарекомендував себе як бренд з широким спектром рішень геймерской периферії, які задовольнять будь-який найвимогливіший запит як геймера початківця, так і професіонала.

Спочатку товарні категорії бренду Viper Gaming включали в себе:

Оперативна пам'ять від Viper Gaming - пропонує рішення, що дозволяють підтримувати роботу вашої системи у вимогливих іграх;

Твердотільні накопичувачі - виводять продуктивність ігрового ПК на новий рівень, демонструють високу швидкість читання і запису, а також використовують новітні контролери SSD на ринку.

Аксесуари від Viper Gaming - це зручний і доступний інструмент, який допоможе організувати ігровий процес максимально ефективно.

У 2015 році Viper Gaming вирішила розширити свої товарні категорії включивши в них:

Ігрові клавіатури - найважливіший інструмент для змагань і перемоги в іграх будь-якого рівня.

Ігрові миші Viper- ідеальні для ігор в стилі FPS + MMO, прекрасно доповнюють і підсилюють будь-які ігрові налаштування.

Ігрові гарнітури Viper-дозволяють поринути в світ гри на всі 100%.

Viper Gaming пропонує рішення початкового, середнього та високого рівня з багатим набором функцій. Відзначені нагородами периферійні пристрої Viper Gaming забезпечують геймерів по всьому світу найкращим співвідношенням ціни і якості, а також надійністю, що дозволяє кожному Viper Геймеру бути лідером в своєму виді спорту.

Товари бренду Viper Gaming доступні для замовлення вже травні 2020.

З будь-яких питань і консультацій звертайтеся до наших фахівців.