Новини

DC Link Group поповнила портфель брендів тайванським ASRock

DC Link Group поповнила портфель брендів тайванським ASRock
07.07.2020

З радістю повідомляємо, що компанія DC Link Group стала офіційним представником одного з лідерів на ринку комп'ютерних компонентів - тайванської компанії, ASRock.

 

Дистриб'юторська угода охоплює всі категорії продуктів, а це - відеокарти, мережеве обладнання, сервери і робочі станції, комерційні та міні-ПК, плати. Продукція розрахована на реалізацію не тільки геймерських, але й офісних і домашніх рішень.

 

«Ми продовжуємо активну політику щодо посилення наших позицій на ринку IT-дистрибуції України. І партнерство з ASRock для DC Link Group є важливим кроком на цьому шляху, так як в кінцевому підсумку від ефективної співпраці завжди виграють споживачі, яким ми пропонуємо абсолютно унікальні рішення і якісні продукти» - зазначив виконавчий директор DC Link Group, Олексій Берлетов.

 

Компанія ASRock і DC Link Group - компанії-однолітки обидві створені в 2002 р. За 18 років ASRock став провідним світовим виробником комп'ютерних комплектуючих. А DC Link Group - одним з ключових гравців ринку індустрії високих технологій України.

 

«Ми розраховуємо, що партнерство з DC Link Group позитивно позначиться на популяризації нашого бренду в Україні. Адже ресурсів і досвіду у компанії достатньо, щоб наша співпраця принесло максимально високі результати для всіх учасників процесу»- повідомив Ельнур Алієв, топ менеджер компанії ASRock.

 

Компанія ASRock, вже не перший рік показує стабільне зростання не тільки в якості продукції, але і в фінансових показниках. Старт продажу відеокарт і експансія на європейський і американський ринок приносять щорічне зростання прибутку до 30%.