;
Новини

DC Link Group - партнер міжнародного форуму з кібербезпеки

DC Link Group - партнер міжнародного форуму з кібербезпеки
07.10.2020

DC Link Group стала партнером третього міжнародного форуму "Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу", який відбувся у Києві за підтримки РНБОУ, Департаменту Кіберполіції, служби Держспецзв'язку. Як наголосив секретар РНБОУ Олексій Данилов у зверненні до учасників форуму, безпрецедентні виклики 2020-го року поставили питання кібербезпеки на перше місце.

Ведення безпечного бізнесу, нова культура поведінки у кіберпросторі, захист систем та технологій – теми, що об’єднали стейкхолдерів галузі. Технічний директор DC Link Group Всеволод Марценюк вважає, що малий і середній бізнес не до кінця усвідомлюють всі ризики, які існують у кіберпросторі. Саме для цього сегменту компанія Zyxel Networks представила найновіші можливості в царині безпеки. «Шлюзи безпеки, міжмережеві екрани від Zyxel» компанія презентувала як у доповіді на форумі, так і на стенді. Ринок кіберзахисту в Україні зараз лише створюється, вважає заступник секретаря РНБОУ Сергій Демедюк:

«Саме бізнес має формувати правила, за якими ми маємо жити в кіберпросторі, перед державою же поставлено завдання забезпечувати дотримання цих правил", – відзначив Демедюк.

За результатами дискусій  будуть сформовані нові підходи до приватно-державної взаємодії та внесені зміни до Стратегії кібербезпеки України.