Новини

DC Link Group оголошує про початок співпраці з брендом Vestfrost

DC Link Group оголошує про початок співпраці з брендом Vestfrost
19.11.2020

Нова торгівельна марка в портфелі брендів компанії DC Link Group - Vestfrost, родом з Данії, з більш ніж півстолітньою історією успіху. У статусі офіційного дистриб’ютора на українському ринку DC Link Group представлятиме холодильники, морозильні камери, посудомийні, пральні та сушильні машини, а  також і вбудовувану техніку для кухні.

«Нашим партнерством з Vestfrost ми засвідчуємо свою шану якості та продовжуємо свій курс на розвиток напрямку побутової техніки, що визначений компанією одним із стратегічних, - наголошує CEO DC Link Group Олексій Берлетов. – Враховуючи наш багаторічний досвід, велику клієнтську базу, вибудовані бізнес-процеси, я  абсолютно впевнений в успішній співпраці наших компаній на території України».

За словами Олексія Берлетова, цінності, що пропагує Vestfrost, є близькими для DC Link Group, як для дистриб’ютора. Це - якість, надійність, екологічність та довговічність їхньої продукції. Компанія була заснована в Данії в 1963 році з метою створити найкращі у світі холодильники та морозильники. За півстоліття продажі перевищили 15 мільйонів одиниць, а торгівельна лінійка поповнилася новими категоріями.

 «Я вважаю, що завдяки потужностям та ресурсам такого дистриб’ютора як DC Link Group ми зможемо значно розширити географію представленості ТМ Vestfrost в Україні, та надати можливість українцям купувати якісну, доступну та надійну техніку з сервісною підтримкою в будь якому куточку нашої країни - розповідає Владислав Онищенко, Директор ТОВ «ВФД» - ексклюзивного представника Vestfrost в Україні з 2002 року. – Ми розраховуємо на ефективну взаємодію та плідне партнерство».