Новини

DC Link Group представляє широкий та ексклюзивний асортимент AeroCool в Україні

DC Link Group представляє широкий та ексклюзивний асортимент AeroCool в Україні
12.11.2021

Наша компанія — має найширший та ексклюзивний в Україні торговий портфель товарів AeroCool в категоріях блоків живлення, корпусів та систем охолодження. Бренд є одним з лідерів на ринку ігрової периферії та відомий в Україні більше 10 років. Його добре знають у ком'юніті професійних кіберспортсменів і звичайних геймерів —  AeroCool пропонує концептуальні рішення для користувачів із будь-яким рівнем підготовки.

Тайванська компанія AeroCool Advanced Technologies (AAT) заснована у 2001 році. Це лідер на ринку систем охолодження для настільних комп'ютерів. Бренд першим адаптував технологію U-подібних теплових трубок та колонок (теплова трубка діаметром 1 дюйм) для систем охолодження процесорів настільних комп'ютерів. Унікальний та інноваційний дизайн допоміг AeroCool стати одним із провідних постачальників на ринку продуктів для розгону та самостійного збирання комп'ютерів (DIY).

DC Link Group почала продаж широкого асортименту товарів AeroCool, які вже надійшли на склад. Повний вибір та їх характеристики за посиланням:
https://opt.dclink.com.ua/price_search.htm?m=aerocool