Новини

DC Link Group – дистриб’ютор Sigma mobile

DC Link Group – дистриб’ютор Sigma mobile
11.01.2021

DC Link Group підписала дистриб’юторський контракт з компанією Sigma mobile, українським виробником смартфонів та IT-гаджетів. Вже більше 10 років Sigma mobile працює на вітчизняному ринку і відома не тільки якістю продуктів, але і їх особливим функціоналом – їхній «бабусефон» чи «бронефон» популярні вже не перший рік.

«Як для дистриб’ютора нам цікаве партнерство з українською компанією, тим більше, що Sigma mobile  - лідер на ринку захищених телефонів, - розповідає Олексій Берлетов,CEO DC Link Group, - Крім того, ті цінності, які бренд вкладає в свій продукт, близькі і нам – це загальнолюдські принципи, які особливо вартісні в наш непростий час»

«З компанією DC Link Group ми знайомі давно і раді, що тепер наша співпраця перейшла на якісно новий рівень, - розповідає Олексій Гарусов, CEO Sigma mobile, - Також досвід та динаміка зростання DC Link Group дають нам впевненість в успішному розвитку спільних проектів вже в новому статусі»

Дистриб’юторський контракт дозволить представити весь спектр пропозицій ТМ Sigma mobile для клієнтів і партнерів DC Link Group. Особливий інтерес представляють серії X-treme, Comfort 50 і унікальний "кнопковий смартфон" X-style S3500 sKai.