Новини

Cecotec - новий вендор в портфоліо DC Link Group

Cecotec - новий вендор в портфоліо DC Link Group
05.06.2020

З радістю повідомляємо про підписання дистриб'юторської угоди з компанією Cecotec.

Починаючи з 1995 року компанія Cecotec спеціалізується на виробництві невеликих побутових електроприладів і інших предметах домашнього вжитку. Продукція під брендом Cecotec розробляється з урахуванням усіх найсвіжіших тенденцій ринку побутової техніки, а також високих вимог до якості продукції. Продукція бренду Cecotec проста у використанні, безпечна, відрізняється відмінним співвідношенням ціни і якості, а також широким асортиментним рядом, здатним задовольнити будь-які потреби користувачів, наприклад: роботи-пилососи, кухонні комбайни, без масляні фритюрниці, кухонне приладдя, постільна білизна та приладдя для відпочинку , фітнесу та програмовані електричні плити.

На сьогоднішній день DC Link Group пропонує такі товари бренду Cecotec:

- Побутова техніка (Праски, роботи-пилососи, машинки для стрижки, триммери, фени, ручні відпарювачі, випрямлячі для волосся, машинки для завивки волосся, смарт-ваги)

- Побутова техніка для кухні (Кавомашини, блендери, чайники, кавомолки, кухонні ваги, мікрохвильові печі, грилі, соковитискачі, скороварки, міксери, бутербродниці)

- Електротранспорт (електросамокати)

Товари бренду Cecotec вже доступні для замовлення.

З будь-яких питань і консультацій звертайтеся до наших фахівців.