Новини

Apple має намір збільшити обсяг виробництва нових iPhone 11

Apple має намір збільшити обсяг виробництва нових iPhone 11
04.10.2019

Компанія Apple висунула вимогу постачальникам збільшити виробництво iPhone 11 на 8 млн одиниць, тобто, на 10% більше від початкового об'єму. Це обумовлено більш високим, ніж очікувалося, попитом на нові iPhone.

Збільшення кількості вироблених iPhone, схоже, підтверджує нову стратегію Apple, яка спрямована на привернення уваги покупців більш дешевими моделями.

Цікавий факт: 7-8 млн смартфонів, які планує додатково випустити Apple, дорівнює загальному обсягу річних поставок смартфонів Google, який є зростаючим конкурентом Apple на внутрішньому ринку США.

У поточному році Apple представила три нові моделі - iPhone 11, iPhone 11 Pro і iPhone 11 Pro Max. При цьому базова версія пристрою пропонується за ціною нижче, ніж торішній аналог. Як вважають фахівці аналітичної компанії IDC, нова стратегія Apple, орієнтована на збільшення виробництва більш доступних моделей iPhone, виникла через очікування, що глобальний ринок смартфонів буде скорочуватися і далі (скорочення спостерігається вже третій рік поспіль). На початку 2019 року Apple визнала, що уповільнення продажів смартфонів компанії можливо через вартість iPhone, особливо на ринках, що розвиваються.

Недавній сплеск замовлень на нові iPhone переважно торкнувся моделей iPhone 11 і iPhone 11 Pro. В Apple підтвердили, що в даний час попит на нові iPhone знаходиться на хорошому рівні і компанія розраховує на те, що ця тенденція триватиме довше, ніж в минулому році.