Новини

Академія DC Link Group стартувала!

Академія DC Link Group стартувала!
09.04.2021

DC Link Group оголошує про запуск власної освітньої платформи - Академії DC Link Group. Це унікальний проект компанії, мета якого - надавати практичну освіту для всіх клієнтів DC Link Group. Також серед першочергових завдань платформи  -   розвиток бізнесу і підвищення можливостей продажів своїх клієнтів. Адже як компанія орієнтована на B2B-сегмент, DC Link Group зацікавлена в розвитку своїх клієнтів,- допомагаючи їхньому бізнесу, компанія зростає і сама. Також слухачами Академії стануть і члени команди, регулярні тренінги будуть проводитися і для колективу DC Link Group.

Як підвищити продажі та який є маркетинговий інструментарій для цього? Як працювати в умовах невизначеності в сфері IT-продажів в Україні? А також: особливості продуктів з дистриб’юторського портфелю компанії, технічні характеристики товарів, тренди в IT-продажах та у світі великого бізнесу, - та ще багато багато корисних та максимально практичних тем будуть підніматися на семінарах нашими лекторами.

Серед викладачів - найкращі маркетологи та бізнес-тренери України, представники вендорів та технічні спеціалісти різних галузей, топ-менеджери та фінансисти.
Поки що двері Академії будуть відчинені лише віртуально - навчання проходитиме онлайн. Але за першої ж можливості зустрічі в офлайні, будуть організовані серії  семінарів в Києві, про які компанія повідомить окремо. Усі заняття в Академії для клієнтів DC Link Group проходять безкоштовно.