Новини

А чи буде виставка? MWC 2020 під загрозою?

А чи буде виставка? MWC 2020 під загрозою?
12.02.2020

Асоціація GSM, яка виступає в якості організатора Mobile World Congress, в п'ятницю проведе нараду, на якій головним питанням буде пункт про те, чи варто скасовувати виставку. І це дивно, адже ще недавно GSMA заявляла, що виставка пройде в запланований з 24 по 27 лютого період і навіть розкрила запобіжні заходи, що вживаються.

Трохи раніше міністерство охорони здоров'я Іспанії також випустило заспокійливі заяви, що Каталонія знаходиться поза зоною ризику, і що система охорони здоров'я готова до виявлення та лікування коронавируса. Ситуацію нібито змінили заяви ряду великих компаній про відмову від участі в заході через побоювання можливого зараження коронавірусів, який виник в китайській провінції Хубей.

Заявлені заходи обережності, такі, наприклад, як заборона брати участь у виставці всім відвідувачам з провінції Хубей і постійний контроль температури тіла, мабуть, не переконали учасників виставки. Від участі в MWC відмовилися багато великих компаній, таких як Amazon, Facebook, Intel, LG, Sony, NTT Docomo, NVIDIA, Ericsson, MediaTek, Vivo. Через відсутність цих компаній виставковий центр спорожніє приблизно на 10%, і особливо це торкнеться 3-го залу, який, як правило, є найбільш відвідуваним.

Втім, на думку джерел з асоціації, п'ятнична нарада в Барселоні - всього лише загальна рада компанії, яка до того ж була запланована ще кілька місяців тому. І хоча деяка невизначеність висить в повітрі, робітники продовжують підготовку заходу і збірку стендів, адже майбутня виставка - одна з найбільших технологічних подій в світі, завдяки якій компанії відкривають нові можливості і заробляють солідні прибутки.

Незважаючи на загальні страхи з приводу епідемії коронавируса, GSMA постійно контактує як з виставковим центром Fira de Barcelona, ​​так і з державними структурами, щоб гарантувати, що проведення такого масштабного заходу, як MWC, пройде без проблем і небезпеки для здоров'я учасників і відвідувачів.