Новини

Kingston FURY - новий бренд в світі геймерських товарів
06.04.2021

Kingston FURY - новий бренд в світі геймерських товарів

1 червня 2021 року Kingston Technology Company, Inc. заявила про старт FURY - бренду геймерських модулів пам'яті та накопичувачів.
Новий Kingston FURY об'єднує вже відомі лінійки геймерських DRAM, флеш-накопичувачів і SSD, які споживачі знають під брендом HyperX.

читати далі
SNAIGĖ – нова дистриб’юція DC Link Group.
06.03.2021

SNAIGĖ – нова дистриб’юція DC Link Group.

DC Link Group підписала прямий дистриб’юторський контракт з відомим виробником холодильного обладнання з Литви – компанією SNAIGĖ. Угода передбачає співпрацю по всій товарній лінійці бренду і зміцнює позиції DC Link Group, як помітного гравця на ринку дистриб’юції побутової техніки України. Для компанії SNAIGE нове партнерство – додаткова потужна можливість реалізовувати надійну та доступну техніку в усіх регіонах України.

читати далі
День захисту дітей!
06.01.2021

День захисту дітей!

Зізнаємось, що ми згадуємо дітей не тільки в День їхнього захисту!  Але цього року так вийшло, що саме сьогодні відбудеться матч, де наша компанія буде вболівати за одних класних спортсменів! На чемпіонаті України з пляжного волейболу серед хлопчиків виступить Львівська команда, яку наполегливо і постійно підтримує наш львівський філіал. Вже котрий рік колектив DC Link Group зі Львову патронує пляжний волейбол і дуже часто команди різного віку завойовують золото! Сьогодні ми триматимемо кулаки і вболіватимемо за хлопців! Тай зрештою за всіх юних спортсменів!

читати далі