News

DC Link Group і Candy Hoover Ukraine підписали дистриб'юторський договір
25.11.2020

DC Link Group стала офіційним представником бренду Candy на території України. Італійська компанія є одним з європейських лідерів в області виробництва великої побутової техніки. Пральні, сушильні, посудомийні машини, холодильники, лінійка вбудованої техніки, а також СВЧ-печі, - DC Link Group буде дистриб'ютувати всі групи товарів.

«Ми послідовно і активно поповнюємо портфель DC Link Group брендами побутової техніки. І партнерство з Candy Hoover Group - для нас дуже важливо, враховуючи історію і якість італійської техніки, - каже Олексій Берлетов, CEO DC Link Group, - У нас, як у одного з найбільших дистриб'юторів, є всі можливості для популяризації та просування Candy в Україні ».

Історія Candy Hoover Group почалася в Італії в 1945 р з випуску своєї першої пральної машини. Сьогодні - це мультинаціональна компанія, представлена ​​по всьому світу. І один з найяскравіших прикладів успішного сімейного бізнесу - нею керує вже третє покоління італійської сім'ї Фумагаллі.Бренд також відомий активним використанням смарт-технологій - це дистанційне і голосове управління технікою, використання додатків, що значно спрощує життя споживачів.

«Впевнена, що наша техніка займе гідне місце в асортименті такого великого дистриб'ютора як DC Link Group, розповідає Директор Candy Hoover Ukraine Віталія Гончарова - Ми завжди ретельно підходимо до вибору партнерів і співпрацюємо тільки з надійними і амбітними гравцями на ринку. Сподіваюся, що разом з DС Link Group ми доб'ємося високих результатів і наша техніка стане доступна більшій кількості українських споживачів ».