Каталог товарів
0

Модуль SFP MikroTik S+85DLC03D

код товару: 193847
Опис товару:
Mikrotik S + 85DLC03D - оптичний 10G Двоволоконні SFP + модуль з роз’ємами LC для роботи на дальності до 300 метрів. Призначений для використання з багатомодовим оптичним волокном Multi Mode. Підтримує контроль стану модуля через DDM. Можна обмінюватися об’єктами йдуть за різними волокнам, що дозволяє використовувати з різних сторін каналу однакові оптичні модулі.
Характеристики:
Тип
модуль SFP
Количество
1
Тип разъема
LC/UPC
Дальность передачи
до 300 м
Длина волны
850 нм
Пропускная способность
10 Гбит/с
Тип волокна
многомодовый

Опис товару:
Mikrotik S + 85DLC03D - оптичний 10G Двоволоконні SFP + модуль з роз’ємами LC для роботи на дальності до 300 метрів. Призначений для використання з багатомодовим оптичним волокном Multi Mode. Підтримує контроль стану модуля через DDM. Можна обмінюватися об’єктами йдуть за різними волокнам, що дозволяє використовувати з різних сторін каналу однакові оптичні модулі.

Історія переглядів