Каталог товарів
0

Модуль SFP MikroTik S+31DLC10D

код товару: 57222
Опис товару:
MikroTik S + 31DLC10D - це оптичний модуль 10G SFP + з роз’ємом Dual LC для підключення одномодового (Single Mode) оптоволоконного кабелю на відстань до 10 км. Передача / прийом даних відбувається за двома оптичних волокнах на довжині хвилі 1310 нм. Модуль підтримує функцію контролю стану через DDM. SFP + модулі протестовані і сумісні з обладнанням MikroTik CCR1036-8G-2S + і CCR1036-8G-2S + EM. Модулі також сумісні з обладнанням інших виробників, в яких є роз’єми SFP +. Увага! Оптичний модуль S + 31DLC10D підтримується в обладнанні MikroTik тільки з портами SFP +. Тому моделі роутерів CCR1016-12G, CCR1036-12G-4S і оригінальні моделі серії RB2011 не підтримуються. Щоб отримати найвищу швидкість передачі даних по оптоволоконному кабелю на відстань до 10 кілометрів, рекомендуємо купити MikroTik S + 31DLC10D і використовувати з роутерами MikroTik і пристроями інших виробників з портами SFP +.
Характеристики:
Тип
модуль SFP+
Количество
1
Дальность передачи
до 10 км
Длина волны
1310 нм
Пропускная способность
10 Гбит/с
Тип волокна
одномодовый
Тип разъёма
LC/UPC

Опис товару:
MikroTik S + 31DLC10D - це оптичний модуль 10G SFP + з роз’ємом Dual LC для підключення одномодового (Single Mode) оптоволоконного кабелю на відстань до 10 км. Передача / прийом даних відбувається за двома оптичних волокнах на довжині хвилі 1310 нм. Модуль підтримує функцію контролю стану через DDM. SFP + модулі протестовані і сумісні з обладнанням MikroTik CCR1036-8G-2S + і CCR1036-8G-2S + EM. Модулі також сумісні з обладнанням інших виробників, в яких є роз’єми SFP +. Увага! Оптичний модуль S + 31DLC10D підтримується в обладнанні MikroTik тільки з портами SFP +. Тому моделі роутерів CCR1016-12G, CCR1036-12G-4S і оригінальні моделі серії RB2011 не підтримуються. Щоб отримати найвищу швидкість передачі даних по оптоволоконному кабелю на відстань до 10 кілометрів, рекомендуємо купити MikroTik S + 31DLC10D і використовувати з роутерами MikroTik і пристроями інших виробників з портами SFP +.

Історія переглядів