Логістичний комплекс

Логістичний комплекс

Будівництво власного логістичного центру в 2016 р. стало важливим кроком у зміцненні статусу лідера не тільки в східному регіоні, але і в досягненні цієї мети в масштабах країни. Сучасний, європейського зразка комплекс дозволяє в найкоротші терміни обробити заявки будь-якої складності та обсягу. Власний автопарк і співпраця з національними перевізниками гарантують вчасну та надійну доставку в будь-яку точку країни. Щодня з харківського центру виїжджає понад 10 вантажних машин з товарами для клієнтів і для поповнення 4-х складів в регіонах.
Сам склад побудовано за європейськими стандартами якості, впроваджено проекти по стелажній системі, адресному зберіганню, структуруванню і зонуванню складу. Загальна площа зараз складає більше 5 000 м².Логістичний комплекс

Автоматизований виробничо-логістичний центр в Харкові дозволяє в найкоротші терміни обробити заявки будь-якої складності.

Власний автопарк і співпраця з національними перевізниками гарантують вчасну та надійну доставку в будь-яку точку країни.

Всі процеси автоматизовані власним IT-відділом.

Загальна площа складів в Харкові, Києві, Львові, Запоріжжі 5 000 м²

Зона палетного зберігання - 3 000 палетомісць

Час вивантаження фури - до 20 хвилин

Під'їздів до складу У Харкові - 4

Логістичний комплекс