Історія успіху

Історія успіху

Історія компанії DC Link почалася в 2002 році у Харкові – з групи ентузіастів, які займалися збіркою та продажем власних комп’ютерів. Хоч все стартувало з крихітних масштабів, вже в той час намітились напрямок роботи і принципи, які збереглися і досі: це орієнтованість на B2B та висока професійність. Паралельно зі створенням власних комп’ютерів, активно розвивалося і реселерство. Вже за кілька років DC Link зайняв міцні позиції на локальному ринку, як IT-дилер та виробник ПК.

Ріст технологій у світі, розвиток українського IT-ринку, нові клієнти та вдалі рішення у бізнесі перетворили DC Link на одного з лідерів регіону, змусивши розширити власні амбіції та горизонти своїх цілей. В 2006 році в DC Link запускають унікальний на той час портал для B2B клієнтів, який дає серйозний поштовх до розвитку. А справжнім переломним моментом стала перша офіційна дистриб’юція польського бренду GOODRAM, яка почала нову еру в житті компанії.

Успішно відпрацювавши перший європейський контракт, DC Link почала щороку поповнювати портфель брендів та стрімко збільшувати кількість клієнтів. Зараз це група компаній DC Link Group, яка працює з найвідомішими вендорами світу та працює з 3000 клієнтами в Україні.

Пройти через світові та українські кризи, лише зміцнившись та посилившись, компанії дозволили тісні партнерські стосунки та гнучкі рішення. Це типова selfmade story компанії, яка з невеличкого офісу виросла до одного з найбільших IT-дистриб’юторів України.

історія успіху